Zapisy do Atelier na rok szkolny 2023/24

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was do kolejnego roku nauki rysunku i malarstwa w studio Atelier Miniatura!

Kursy są realizowane w ramach programów Miniatura w trybie STACJONARNYM.

WYBIERZ IDEALNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA DLA SIEBIE!

załóż panel studenta w Akademii Miniatura!

PROMOCJA !
Dla każdego kursu, przy wykupieniu 3 miesięcy z góry, 7% zniżki!

Kurs rysunek i malarstwo Koszalin

Koszalińska Kuźnia Talentów

Dowiedz się więcej o naszej ponad 10 letniej historii edukacji artystycznej na terenie miasta Koszalin, gdzie wykuliśmy już dziesiątki wspaniałych absolwentów, którzy zdobyli prestiżowe miejsca na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach wyższych kształcących w kierunkach artystycznych.

poznaj naszą historię

Zajęcia w Atelier u Pana Rafała to najlepszy wybór dla osób, które chcą dostać się na swoje wymarzone studia. Jest to niesamowite miejsce do rozwoju artystycznego. Poszerzyłam tam swoje horyzonty ale także wiele się nauczyłam. Oprócz tego jest to niezwykle profesjonalne i inspirujące miejsce które doskonale przygotowało mnie na egzaminy. W tym roku dostałam się na Architekturę Wnętrz w Gdańsku. Wiem, że gdyby nie wsparcie Pana Rafała, to noty nie byłyby tak wysokie. Wszystkim bardzo polecam!

Olga. żródło: recenzje fb/akademiaminiatura / 2021.

Kiedy po raz pierwszy przyszłam na zajęcia do studia Atelier Miniatura miałam bardzo powierzchowne pojęcie o sztuce. W ciągu 5 lat regularnej nauki nie tylko nauczyłam się warsztatu rysunkowego, ale także miałam okazję uczestniczyć w unikatowych kursach, które sprawiły że zapałałam jeszcze większą pasją do sztuki. Zajęcia u Pana Rafała są wyjątkową alternatywą dla konwencjonalnej edukacji artystycznej, szczególnie dla tych którzy cenią sobie twórcze dyskusje i wolność twórczą. W tym roku udało mi się dostać na wymarzone studia na wydział Grafiki na gdańskim ASP, co nie byłoby możliwe bez mentorskiej opieki i wsparcia podczas trudnych warunków związanych z pandemią. Serdecznie polecam i dziękuje za wspólnie przepracowane 5 lat!

Aleksandra / źródło: recenzje fb/akademiaminiatura / 2020.

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Pana Rafała Podgórskiego. Uczęszczałam na zajęcia w roku szkolnym 2017/18 klasy maturalnej na kurs architekta. Pan Rafał zna się na rzeczy i wie na co zwracać uwagę. Indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że każdy 
ma szansę na świetne przygotowanie do egzaminu. Miła atmosfera panująca na zajęciach sprawiała że spotkania były przyjemnością. Dodatkowo kurs rozwinął nie tylko moje umiejętności, ale i zmienił postrzeganie tematu rysunku. Bardo dziękuję i polecam każdemu kto jest zainteresowany.

Weronika. 2018.


Napisz do nas jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, co do sposobu rejestracji w Akademii Miniatura czy wyboru odpowiedniego programu nauczania. 

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego

+48 693 553 276 / dr Rafał Podgórski