Nasze kursy pozwolą Tobie zdać egzaminy o następujących kierunkach na studiach wyższych :

  • architektura / politechnika, UA
  • projektowanie architektury wnętrz / ASP, UA, politechnika
  • wzornictwo / ASP, UA, politechnika, szkoły niepubliczne
  • grafika / ASP, UA, Uniwersytet, szkoły niepubliczne
  • komunikacja wizualna / ASP, UA, politechnika , szkoły niepubliczne
  • konserwacja malarstwa / Uniwersytet, ASP
  • malarstwo / ASP , Uniwersytet , UA
  • nowe media / ASP, UA
  • animacja / ASP, UA, PWSF,TiT, szkoły niepubliczne
  • fotografia / ASP, WSF, PWSF,TiT

Nasi uczniowie wyznaczają nam kierunki specjalizacji.

Co roku obserwujemy zadowalające wyniki oraz wyróżnienia w zdanych egzaminach o kierunkach sztuk pięknych i projektowych.

W roku 2018/19, nasi uczniowie będą studiowali między innymi na ASP w Warszawie / nowe media, Newcastle University / architektura, Queen’s University Belfast / architektura, Politechnika Gdańska / architektura, Politechnika Poznańska / architektura, UMK w Toruniu / konserwacja malarstwa, Akademia Sztuki w Szczecinie / grafika,

Zapisz się na kurs architekta

aby móc w przyszłości studiować kierunek Architektura na politechnikach lub uniwersytetach całego świata!

rys. Szymon Pawelczuk. 2018. Atelier Miniatura.

Kurs architekta obejmuje naukę rysunku oraz podstaw projektowania, które umożliwią Tobie zdobycie umiejętności z perspektywy zbieżnej, wykreślnej, kątowej, aksonometrii, geometrii ogólnej, zasad kompozycji brył i płaszczyzn, wymiarowania, rzutowania, rysunku odręcznego z wyobraźni, rysunku postaci i podstaw anatomii człowieka, historii architektury, oraz wiele innych, o których dowiesz się w szczególe, kiedy przystąpisz do nauki w Atelier Miniatura.

W ramach kursu, który obejmuje rocznie 216 godzin i trwa 9 miesięcy, zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Tobie poczuć się pewnie podczas egzaminów wstępnych.

Zajęcia trwają od września 2019 do końca maja 2020 r.

W czerwcu zaczynamy tzw. maraton przedegzaminacyjny, złożony z warsztatów oraz plenerów, jako dodatkowa forma aktywności edukacyjnej.

Uczymy również podstaw projektowania, aby móc studiować Architekturę Wnętrz lub Wzornictwo na ASP!

WYBIERZ KURS PROJEKTANTA

STUDIUJ NA ASP PROJEKTOWANIE FORM PRZEMYSŁOWYCH, UBIÓR, KOMUNIKACJĘ WIZUALNĄ, ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ!

Podobnie jak w kursie architekta, model godzinowy to 4 + 2 w tygodniu. W ciągu roku to 216 godzin zajęć z rysunku, malarstwa, rzeźby i projektowania. Bardzo wymagające egzaminy na te kierunki, determinują do specjalistycznych działań. ASP jest nadal bardzo popularną uczelnią, a w zależności od obranego miasta, liczba chętnych na jedno miejsce może przekroczyć nawet 10!

Aby studiować Wzornictwo lub Architekturę Wnętrz, trzeba nabyć umiejętności kreatywnego, twórczego rozwiązywania problemów artystycznych!

My Tobie w tym pomożemy!

JEŻELI MARZYSZ O STUDIACH GRAFIKI NA ASP, LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOGŁEŚ!

KURS GRAFIKA W PEŁNYM WYMIARZE

Nauczymy Ciebie grafiki od podstaw! Nasi uczniowie studiują grafikę od Katowic, przez Wrocław aż po Gdańsk!

Ten kierunek studiów jest najbardziej obleganym ze wszystkich przez nas proponowanych. Nasi uczniowie muszą poświęcić kilka lat nauki, aby czuć się pewnie i konkurencyjnie na egzaminach wstępnych. Są one bardzo wymagające!

Podczas kursu zapoznasz się z technikami graficznymi, takimi jak litografia, linoryt, druk cyfrowy. Poznasz metody sprawnego projektowania graficznego, od exlibris, po storyboard i plakat! Kurs zakłada intensywną naukę malarstwa i rysunku w oparciu o zajęcia z modelem/ką. Podstawy anatomii człowieka oraz zwierząt, techniki ekspresyjnego gestu oraz klasyczne disegno!

Podczas kursu grafika istnieje możliwość nauczenia się prawdziwego warsztatu grafiki artystycznej, w technice litografii. Co roku organizujemy warsztaty grupowe lub zadania indywidualne dla naszych uczniów w tej technice.

fot. z warsztatów litograficznych. Atelier Miniatura 2017.

więcej możesz poczytaj o warsztatach litografii w poniższym artykule : >> maraton litograficzny

„Atelier Miniatura oferuje bardzo rozbudowany program pozaszkolnej edukacji artystycznej”

zadzwoń i dowiedz się więcej / 693 553 276

„Wyobraźnia wywołuje talent”