Atelier Miniatura jest miejscem, gdzie każdy młody kandydat na studia wyższe z zakresu sztuk pięknych i projektowych, może liczyć na profesjonalne przygotowanie do egzaminów wstępnych.

Atelier Miniatura, pod opieką dydaktyczną dr Rafała Podgórskiego, przygotowała dziesiątki osób, utrzymując status niezmiennej jakości w wynikach końcowych, praktycznie na wszystkich uczelniach artystycznych i architektonicznych w Polsce. 

Co roku nasi absolwenci zdobywają indeksy na najbardziej prestiżowych kierunkach od Gdańska, aż po Kraków, z uwzględnieniem studiów architektonicznych, architektury wnętrz, wzornictwa, grafiki, fotografii, konserwacji malarstwa i malarstwa samego w sobie.

Nasi uczniowie studiują lub studiowali w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Szczecinie, Kopenhadze, Newcastle, Dublinie, czy Paryżu.

Ściągamy do naszego studia młodzież z całego regionu Pomorza Środkowego, m.in. Koszalina, Kołobrzegu, Słupska, Darłowa, Szczecinka, Świdwina, Gryfic i innych mniejszych miast i gmin.

Kształcimy elitę.

P.S.

Posiadamy profesjonalnie wyposażone studio do nauki rysunku i malarstwa, oraz laboratorium graficzne z zapleczem warsztatu litograficznego i fotograficznego. Posiadamy własną ciemnię fotograficzną oraz prasę do druku płaskiego.

Zapraszamy!